Curlie

O Curlie

Curlie je nejrozsáhlejší katalog stránek editovaný lidmi. Toho je docíleno obrovskou globální komunitou dobrovolných editorů.

Politika webu

Web pokračuje růstem v ohromující míře. Automatizované vyhledávací nástroje jsou celkem neschopné objevovat užitečné výsledky k vyhledávacím dotazům. Malé zaplacené editorské skupiny u komerčních firem nemohou držet krok, a kvalita a pokrytí jejich adresářů tím trpí. Počet odkazů narůstá a oni nemohou držet krok s růstem Internetu.

Místo toho, aby bojoval proti výbušnému růstu Internetu, Otevřený Adresář poskytuje prostředky pro organizování Internetu sebe sama. Jak Internet roste, tak vytváří komunitu. Z této komunity může každý organizovat malou část webu a výsledek dávat zpět zbytku populace, odpadá špatné a neužitečné a zůstává jen nejlepší obsah.

Komplexní katalog webu

Otevřený adresář následuje kroky některých nejdůležitějších editorských / přispívatelských projektů 20. století. Jak se stal Oxford English Dictionary konečným řešením přes úsilí dobrovolníků, Otevřený Adresář následuje jeho kroky stát se komplexním katalogem webu.

Otevřený Adresář byl založen v duchu Open Source hnutí, a je jediný hlavní adresář, který je 100% otevřený. Není a nechce být komerční adresář, ani vybírat poplatky za použití adresářových dat. Otevřená Adresářová data jsou k dispozici pro volné použití komukoliv, kdo souhlasí s naší licencí volného použití.

Můžete se připojit

Jako v každé komunitě, dostanete co dáte. Otevřený Adresář poskytuje příležitost přispívat každému.

Připojit se je snadné: Zvolte si téma, kterému rozumíte a přidejte se. Editování kategorií je rychlé. Máme úplný soubor prostředků k přidávání, mazání a aktualizování odkazů ve vteřinách. Jen několik minut vašeho času stačí ke zlepšení kvality odkazů v kategorii a k uznaní experta na vaše volené téma.

Připojení k Otevřenému Adresáři

  1. Najděte si kategorii, kterou byste rádi udržovali.
  2. Klikněte na odkaz nahoře v příslušné kategorii.

Poznamenejme, že některé kategorie nemají odkaz ; pak byste měli najít více specifickou kategorii, která vás zaujme a přidat se tam. Jakmile se přidáte a získáte nějakou zkušenost, můžete požádat o více všeobecných kategorií.

Další informace